Sürdürülebilir Kalite İçin Ar-Ge

( Kalite Sürekliliği ve Güven)

 

Cosmer Kimya olarak kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir olması bizler için son derece önemlidir. Ar-Ge Çalışmalarınız için innovasyon formül geliştirme, Ür-Ge , stabilite testleri, CTI testleri ve challange testleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda her zaman yanınızdayız. Kalite kontrol ve Ar-Ge çalışmalarımızda; kimya mühendisleri, kimyager ve kimya teknisyenleri den oluşan deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz.

 
 
 

ARGE KALİTENİN GÜVENCESİDİR

 

Kalite Doğaya ve İnsana Saygıdır!

Kalite kontrol, firmaların ürünlerinin standartlığı için gereklidir. Müşteriye sunulan ürünlerin kalitesinin sürekliliği müşteriye güven verir. Biz Mercan Kimya olarak kalite kontrole çok önem vermekteyiz. Üretim, kalite kontrol ve Ar-Ge çalışmalarımızda; kimya mühendisleri, kimyager ve kimya teknisyenleri den oluşan deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Firmamıza alınan her türlü hammaddelerden üretim proseslerindeki teknik kontroller ve son mamule kadar olan tüm analizler, kalite kontrol teknik kadrosuyla yapılmaktadır. Laboratuarlarımızda ve kalite kontrolde çalışan teknik kadromuz, sanki müşterimizin bir çalışanı gibi her türlü teknik kontrolleri itina ile yaparlar. Müşterilerimize sevkiyatı yapılan ürünlerimizin şahit numunesi, uzun bir süre laboratuarlarımızda saklanır. Kalite kontrol ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

 

Cosmer Hakkında

1977 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk parafin üreticisi olan Mercan Kimya San. Tic. A.Ş’nin bir kuruluşudur. 42 yılda pazarda kazanılan tecrübe ve müşterilerimiz nezdinde firmamız içinde oluşan, saygınlık ve güven , hızla gelişip büyüyen kozmetik, deterjan, endüstriyel ürün pazarında da başarımızın temelini oluşturmaktadır.

İletişim

Harmandere Mah. Ankara Cad. Airport Plaza No:486 A Blok D:12 (Opet İstasyonu Yanı) Pendik / İSTANBUL

+90 216 469 71 65 - 66

+90 216 469 74 00

info@cosmer.com.tr